Keresés

Részletes keresés

CáPeti Creative Commons License 2000-10-16 11:54:28 101
benszülött

mail ment.

benszülött Creative Commons License 2000-10-16 10:13:54 98
Ja, és majdnem elfelejtettem van magyar dílere az
Ikelitének, itt megtalálhatjátok a telefonját:
www.ikelite.com/dealers/dlr_inter/inter.html#europe
A hozzászólás:
benszülött Creative Commons License 2000-10-16 10:07:22 97
Cápeti és mások!
Szerintem is jobban jársz egy használt F801s-el.
Nekem véletlenül(!) van egy eladó Subal tokom
F801s-hez. Én is szoktam fotózni vízalatt.
Eddig F801s-el, valamint F90x-el. Most az F801s-t
szeretném lecserélni F100-ra.
Előzmény:
CáPeti Creative Commons License 2000-09-15 11:08:04 91
Sziasztok !

Nem tud véletlenül valaki egy eladó használt F60-as tokot ? (subal, ikelite,...)
Vagy legalább azt, hogy hol keressek ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!