Keresés

Részletes keresés

Raha Creative Commons License 2000-10-14 12:34:57 96
Igazad van, van tok az F60-ra.
A baj csak az, hogy Mo-on igen kevés (ha nem 0) azoknak a száma akik ezt a szerelést használják.
Nibiru Creative Commons License 2000-10-14 00:02:23 94
Zoli, te vagy az?
A hozzászólás:
siklosi Creative Commons License 2000-10-13 17:00:52 93
F60 tok a Subal-tol:
http://www.subal.com/eframeset_miniflex_n60.htm
Előzmény:
Raha Creative Commons License 2000-10-12 18:51:37 92
Szerintem nehéz lesz, mert az F60-ast nem sokan rakják bele tokba.
A legjellemzőbb a 8008, F90, F100 - már ami a Nikont illeti. Szerintem csöngesd meg Gulyás Zsolt-ot, ő foglalkozik vízalatti tokokkal. Ha van eladó, ő tud róla: 20-9279-218
Ő forgalmaz egy csomó tokot - ha nem találnál használtat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!