|
|
|
|
 |
Raha
2000-10-14 12:34:57
|
96
|
Igazad van, van tok az F60-ra.
A baj csak az, hogy Mo-on igen kevés (ha nem 0) azoknak a száma akik ezt a szerelést használják. |
|
 |
Nibiru
2000-10-14 00:02:23
|
94
|
| Zoli, te vagy az? |
|
A hozzászólás:
 |
siklosi
2000-10-13 17:00:52
|
93
|
F60 tok a Subal-tol:
http://www.subal.com/eframeset_miniflex_n60.htm |
|
Előzmény:
 |
Raha
2000-10-12 18:51:37
|
92
|
Szerintem nehéz lesz, mert az F60-ast nem sokan rakják bele tokba.
A legjellemzőbb a 8008, F90, F100 - már ami a Nikont illeti. Szerintem csöngesd meg Gulyás Zsolt-ot, ő foglalkozik vízalatti tokokkal. Ha van eladó, ő tud róla: 20-9279-218
Ő forgalmaz egy csomó tokot - ha nem találnál használtat. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|