Keresés

Részletes keresés

siklosi Creative Commons License 2000-10-13 17:00:52 93
F60 tok a Subal-tol:
http://www.subal.com/eframeset_miniflex_n60.htm
A hozzászólás:
Raha Creative Commons License 2000-10-12 18:51:37 92
Szerintem nehéz lesz, mert az F60-ast nem sokan rakják bele tokba.
A legjellemzőbb a 8008, F90, F100 - már ami a Nikont illeti. Szerintem csöngesd meg Gulyás Zsolt-ot, ő foglalkozik vízalatti tokokkal. Ha van eladó, ő tud róla: 20-9279-218
Ő forgalmaz egy csomó tokot - ha nem találnál használtat.
Előzmény:
CáPeti Creative Commons License 2000-09-15 11:08:04 91
Sziasztok !

Nem tud véletlenül valaki egy eladó használt F60-as tokot ? (subal, ikelite,...)
Vagy legalább azt, hogy hol keressek ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!