|
|
|
|
 |
siklosi
2000-10-13 17:00:52
|
93
|
F60 tok a Subal-tol:
http://www.subal.com/eframeset_miniflex_n60.htm |
|
A hozzászólás:
 |
Raha
2000-10-12 18:51:37
|
92
|
Szerintem nehéz lesz, mert az F60-ast nem sokan rakják bele tokba.
A legjellemzőbb a 8008, F90, F100 - már ami a Nikont illeti. Szerintem csöngesd meg Gulyás Zsolt-ot, ő foglalkozik vízalatti tokokkal. Ha van eladó, ő tud róla: 20-9279-218
Ő forgalmaz egy csomó tokot - ha nem találnál használtat. |
|
Előzmény:
 |
CáPeti
2000-09-15 11:08:04
|
91
|
Sziasztok !
Nem tud véletlenül valaki egy eladó használt F60-as tokot ? (subal, ikelite,...)
Vagy legalább azt, hogy hol keressek ? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|