|
|
|
|
 |
Öthetes Júzer
2000-10-12 18:38:25
|
15
|
| Ami a koncessziós díjak ÁFA-fizetési kötelezettségét illeti: az teljesen másképp van... :) Mások a számok, más a háttér, mások a levonható következtetések... |
|
A hozzászólás:
 |
Öthetes Júzer
2000-10-12 18:35:48
|
14
|
| Ühüm. Azért vannak olyan szerzők is állítólag (a mértéktartó és -adó újságírás mintegy 100%-a Nyugaton), akik úgy tudnak írni ezekről a témákról, hogy nem hergelik embertársaikat... Állítólag nem lehetetlen... |
|
Előzmény:
 |
Pásztörperc
2000-10-12 17:15:49
|
10
|
Semmi bajom azzal, hogy Lovas rendszeresen ír a zsidóságról. Mint tudjuk, zsidók nagyon sokfele élnek, köv.képp "zsidókérdés" is nagyon sokfelé van: őt pedig ez érdekli. Az ember írjon arról, ami érdekli! Az, hogy álláspontját gyakran elfogultnak tartom, az ettől totálisan független.
A ker. TV-k ÁFA-ügyeiről a leghalványabb segédfogalmaim sincsenek... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|