Keresés

Részletes keresés

luis Creative Commons License 2000-10-13 13:07:55 18
Olyan éneklő fejhangon még EGYETLEN tudósítót sem hallottam beszélni.
"szépen beszél" Höhö..
A hozzászólás:
Chat Noir Creative Commons License 2000-10-12 18:31:37 13
Lovas, szokás szerint megint hozza a formáját. Most nekiesik Barátnak, aki magasan a legjobb külföldi tudósító. Lovas csúsztat, mikor arról ír, hogy Barát nem mozdul ki a lakásából, úgy tudósit. Úgy látszik, ezt talán a Demokratában olvasta. Nagyon sok helyszíni tudósítására emlékszem. Barát tudósításai mindig érthetőek voltak, a lényeget ragadták meg, és nagyon szépen voltak elmondva.
Lovas rágalmaz, mikor azt állítja, hogy Barát nem beszéli az angolt.
Lovas lejáratja magát, őt már olvasni sem érdemes

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!