|
|
|
|
 |
luis
2000-10-13 13:07:55
|
18
|
Olyan éneklő fejhangon még EGYETLEN tudósítót sem hallottam beszélni.
"szépen beszél" Höhö.. |
|
A hozzászólás:
 |
Chat Noir
2000-10-12 18:31:37
|
13
|
Lovas, szokás szerint megint hozza a formáját. Most nekiesik Barátnak, aki magasan a legjobb külföldi tudósító. Lovas csúsztat, mikor arról ír, hogy Barát nem mozdul ki a lakásából, úgy tudósit. Úgy látszik, ezt talán a Demokratában olvasta. Nagyon sok helyszíni tudósítására emlékszem. Barát tudósításai mindig érthetőek voltak, a lényeget ragadták meg, és nagyon szépen voltak elmondva.
Lovas rágalmaz, mikor azt állítja, hogy Barát nem beszéli az angolt.
Lovas lejáratja magát, őt már olvasni sem érdemes
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|