|
|
|
|
 |
Öthetes Júzer
2000-10-12 18:35:48
|
14
|
| Ühüm. Azért vannak olyan szerzők is állítólag (a mértéktartó és -adó újságírás mintegy 100%-a Nyugaton), akik úgy tudnak írni ezekről a témákról, hogy nem hergelik embertársaikat... Állítólag nem lehetetlen... |
|
A hozzászólás:
 |
Pásztörperc
2000-10-12 17:15:49
|
10
|
Semmi bajom azzal, hogy Lovas rendszeresen ír a zsidóságról. Mint tudjuk, zsidók nagyon sokfele élnek, köv.képp "zsidókérdés" is nagyon sokfelé van: őt pedig ez érdekli. Az ember írjon arról, ami érdekli! Az, hogy álláspontját gyakran elfogultnak tartom, az ettől totálisan független.
A ker. TV-k ÁFA-ügyeiről a leghalványabb segédfogalmaim sincsenek... |
|
Előzmény:
 |
Öthetes Júzer
2000-10-12 17:09:00
|
7
|
Lovas cikkei gyakran nem mentesek a súlyos tárgyi tévedésektől sem... Mármint azon kívül, hogy öncélúan gyűlölködőek, valamint legtöbbször gyanúsan a zsidósággal, antiszemitizmussal kapcsolatos kérdésekre fókuszálnak...
A kereskedelmi televíziók ÁFA-kötelezettségéről szóló részben úgy nagyjából csak kötőszavak stimmelnek... Meg Krecz sem Kretz... Meg még biztos van benne valami hiba, amit nem fedeztem fel... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|