|
|
|
|
 |
kerdojel
2000-10-13 11:34:54
|
16
|
Kedves waxxablaze,
Lovas rendkivul szeret mas ujsagirok hasonlo hibain csamcsogni. Egyebkent meg nem az a legeny aki uti, hanem aki allja...
sotetbunkokerdojelbacsi |
|
A hozzászólás:
 |
waxxablaze
2000-10-12 17:11:56
|
8
|
| Keresd, keresd. Témához? |
|
Előzmény:
 |
Öthetes Júzer
2000-10-12 17:09:00
|
7
|
Lovas cikkei gyakran nem mentesek a súlyos tárgyi tévedésektől sem... Mármint azon kívül, hogy öncélúan gyűlölködőek, valamint legtöbbször gyanúsan a zsidósággal, antiszemitizmussal kapcsolatos kérdésekre fókuszálnak...
A kereskedelmi televíziók ÁFA-kötelezettségéről szóló részben úgy nagyjából csak kötőszavak stimmelnek... Meg Krecz sem Kretz... Meg még biztos van benne valami hiba, amit nem fedeztem fel... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|