Keresés

Részletes keresés

Öthetes Júzer Creative Commons License 2000-10-12 17:20:22 12
... Makai József, nem pedig Makkai...
Pásztörperc Creative Commons License 2000-10-12 17:15:49 10
Semmi bajom azzal, hogy Lovas rendszeresen ír a zsidóságról. Mint tudjuk, zsidók nagyon sokfele élnek, köv.képp "zsidókérdés" is nagyon sokfelé van: őt pedig ez érdekli. Az ember írjon arról, ami érdekli! Az, hogy álláspontját gyakran elfogultnak tartom, az ettől totálisan független.

A ker. TV-k ÁFA-ügyeiről a leghalványabb segédfogalmaim sincsenek...

Derek Creative Commons License 2000-10-12 17:12:01 9
"Lovas cikkei gyakran nem mentesek a súlyos tárgyi tévedésektől sem... Mármint azon kívül, hogy öncélúan
gyűlölködőek, valamint legtöbbször gyanúsan a zsidósággal, antiszemitizmussal kapcsolatos kérdésekre
fókuszálnak... "

Pont ilyen kell egy ujsagiroiskolaba:-)))

waxxablaze Creative Commons License 2000-10-12 17:11:56 8
Keresd, keresd. Témához?
A hozzászólás:
Öthetes Júzer Creative Commons License 2000-10-12 17:09:00 7
Lovas cikkei gyakran nem mentesek a súlyos tárgyi tévedésektől sem... Mármint azon kívül, hogy öncélúan gyűlölködőek, valamint legtöbbször gyanúsan a zsidósággal, antiszemitizmussal kapcsolatos kérdésekre fókuszálnak...

A kereskedelmi televíziók ÁFA-kötelezettségéről szóló részben úgy nagyjából csak kötőszavak stimmelnek... Meg Krecz sem Kretz... Meg még biztos van benne valami hiba, amit nem fedeztem fel...

Előzmény:
Pásztörperc Creative Commons License 2000-10-12 16:25:46 1
Tényleg nem olvastam még.

Nos, ha ez tényleg cikk, akkor felháborodtam, de tényleg és nagyon: tüürhetetlennek tartom, hogy efféle, súlyos nyelvhelyességi hibáktól, ismétlésektööl és efféle stílustörő elemektööl hemzsgöö írások bárhol is megjelenhetnek: jobb helyeken a teljes szerkesztööséget az 1. ilyen után testüleg, azonnali hatállyal és fegyelmivel rúgják ki.

Gondolatilag viszont tetszik: Barát (akit van balszerencsém IRL is ismerni) és Zentai értékelése egészen pontosnak tüünik. Sajnos, a hazai médiaállapotokról szólva a szerzööt elragadja a szenvedély, és komoly, logikai hibákat vét.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!