|
|
|
|
 |
Öthetes Júzer
2000-10-12 17:20:22
|
12
|
| ... Makai József, nem pedig Makkai... |
|
 |
Pásztörperc
2000-10-12 17:15:49
|
10
|
Semmi bajom azzal, hogy Lovas rendszeresen ír a zsidóságról. Mint tudjuk, zsidók nagyon sokfele élnek, köv.képp "zsidókérdés" is nagyon sokfelé van: őt pedig ez érdekli. Az ember írjon arról, ami érdekli! Az, hogy álláspontját gyakran elfogultnak tartom, az ettől totálisan független.
A ker. TV-k ÁFA-ügyeiről a leghalványabb segédfogalmaim sincsenek... |
|
 |
Derek
2000-10-12 17:12:01
|
9
|
"Lovas cikkei gyakran nem mentesek a súlyos tárgyi tévedésektől sem... Mármint azon kívül, hogy öncélúan
gyűlölködőek, valamint legtöbbször gyanúsan a zsidósággal, antiszemitizmussal kapcsolatos kérdésekre
fókuszálnak... "
Pont ilyen kell egy ujsagiroiskolaba:-))) |
|
 |
waxxablaze
2000-10-12 17:11:56
|
8
|
| Keresd, keresd. Témához? |
|
A hozzászólás:
 |
Öthetes Júzer
2000-10-12 17:09:00
|
7
|
Lovas cikkei gyakran nem mentesek a súlyos tárgyi tévedésektől sem... Mármint azon kívül, hogy öncélúan gyűlölködőek, valamint legtöbbször gyanúsan a zsidósággal, antiszemitizmussal kapcsolatos kérdésekre fókuszálnak...
A kereskedelmi televíziók ÁFA-kötelezettségéről szóló részben úgy nagyjából csak kötőszavak stimmelnek... Meg Krecz sem Kretz... Meg még biztos van benne valami hiba, amit nem fedeztem fel... |
|
Előzmény:
 |
Pásztörperc
2000-10-12 16:25:46
|
1
|
Tényleg nem olvastam még.
Nos, ha ez tényleg cikk, akkor felháborodtam, de tényleg és nagyon: tüürhetetlennek tartom, hogy efféle, súlyos nyelvhelyességi hibáktól, ismétlésektööl és efféle stílustörő elemektööl hemzsgöö írások bárhol is megjelenhetnek: jobb helyeken a teljes szerkesztööséget az 1. ilyen után testüleg, azonnali hatállyal és fegyelmivel rúgják ki.
Gondolatilag viszont tetszik: Barát (akit van balszerencsém IRL is ismerni) és Zentai értékelése egészen pontosnak tüünik. Sajnos, a hazai médiaállapotokról szólva a szerzööt elragadja a szenvedély, és komoly, logikai hibákat vét. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|