Keresés

Részletes keresés

Gurg Creative Commons License 2000-10-12 17:04:11 6
nincs semmi baj, nekem teccik
csupan ideraktam
A hozzászólás:
beany Creative Commons License 2000-10-12 17:01:30 5
Ez a cikk lehet rossz, lehet jó - szerintem jó - de ő csak Zentait idézi, kommentálja...mi ezzel a baj?
Előzmény:
Gurg Creative Commons License 2000-10-12 16:55:08 4
ja, de...
most nyomta a kezembe a felesegem a Demokratat, abban benne van

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!