Keresés

Részletes keresés

beany Creative Commons License 2000-10-12 17:01:30 5
Ez a cikk lehet rossz, lehet jó - szerintem jó - de ő csak Zentait idézi, kommentálja...mi ezzel a baj?
A hozzászólás:
Gurg Creative Commons License 2000-10-12 16:55:08 4
ja, de...
most nyomta a kezembe a felesegem a Demokratat, abban benne van
Előzmény:
Gurg Creative Commons License 2000-10-12 16:33:54 3
nyomtatottan meg nem lattam, a netrol szedtem le, igy nem biztos, hogy cikk, csupan egy VRcikk

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!