Keresés

Részletes keresés

Gurg Creative Commons License 2000-10-12 16:55:08 4
ja, de...
most nyomta a kezembe a felesegem a Demokratat, abban benne van
A hozzászólás:
Gurg Creative Commons License 2000-10-12 16:33:54 3
nyomtatottan meg nem lattam, a netrol szedtem le, igy nem biztos, hogy cikk, csupan egy VRcikk
Előzmény:
Pásztörperc Creative Commons License 2000-10-12 16:25:46 1
Tényleg nem olvastam még.

Nos, ha ez tényleg cikk, akkor felháborodtam, de tényleg és nagyon: tüürhetetlennek tartom, hogy efféle, súlyos nyelvhelyességi hibáktól, ismétlésektööl és efféle stílustörő elemektööl hemzsgöö írások bárhol is megjelenhetnek: jobb helyeken a teljes szerkesztööséget az 1. ilyen után testüleg, azonnali hatállyal és fegyelmivel rúgják ki.

Gondolatilag viszont tetszik: Barát (akit van balszerencsém IRL is ismerni) és Zentai értékelése egészen pontosnak tüünik. Sajnos, a hazai médiaállapotokról szólva a szerzööt elragadja a szenvedély, és komoly, logikai hibákat vét.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!