|
|
|
|
 |
Gurg
2000-10-12 16:55:08
|
4
|
ja, de...
most nyomta a kezembe a felesegem a Demokratat, abban benne van |
|
A hozzászólás:
 |
Gurg
2000-10-12 16:33:54
|
3
|
| nyomtatottan meg nem lattam, a netrol szedtem le, igy nem biztos, hogy cikk, csupan egy VRcikk |
|
Előzmény:
 |
Pásztörperc
2000-10-12 16:25:46
|
1
|
Tényleg nem olvastam még.
Nos, ha ez tényleg cikk, akkor felháborodtam, de tényleg és nagyon: tüürhetetlennek tartom, hogy efféle, súlyos nyelvhelyességi hibáktól, ismétlésektööl és efféle stílustörő elemektööl hemzsgöö írások bárhol is megjelenhetnek: jobb helyeken a teljes szerkesztööséget az 1. ilyen után testüleg, azonnali hatállyal és fegyelmivel rúgják ki.
Gondolatilag viszont tetszik: Barát (akit van balszerencsém IRL is ismerni) és Zentai értékelése egészen pontosnak tüünik. Sajnos, a hazai médiaállapotokról szólva a szerzööt elragadja a szenvedély, és komoly, logikai hibákat vét. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|