Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
lolka_bolka Creative Commons License 2000-10-12 16:04:01 118
Akkor viragzo kapcsolat lesz ez a mienk :) Te jool fogod vegezni a munkad, mert nem lesz sz.b. en meg orulni fogok, hogy nem nyaggatnak, s ez anyagilag is mindenkinek megeri majd ;)
tetszik ez az orszag, jo lenne ir is :)

Lolka

Előzmény:
Sumo Creative Commons License 2000-10-12 15:56:18 115
dehogynincs szervezett bunozes. en vagyok az ellene szervezett ugysztaly vezetoje, vagy mi. (mar el is felejtettem pontosan:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!