Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Sumo Creative Commons License 2000-10-12 15:47:36 112
minden a szervezett bunozes kezeben van. azthittem ez egyertelmu. ugyhogy focikozvetites biztosan lesz. legfejjebb nem publikus.
Előzmény:
nso csi Creative Commons License 2000-10-12 15:38:31 110
Ugyan ugyan a Tv elnöke nem alkalmaz retorziókat, bár ha az összes sorozatot megnézitek rájöttök, hogy jobban jártok a fél szemmel.

Sumo
Nem tudom honnan veszed, hogy lesz foci közvetítés.
(Bár, ha már a szervezett bűnözés kezében van a focibiznisz akkor tárgyalhatunk. Tudod hogy van jópénzért mindent.)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!