Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
nso csi Creative Commons License 2000-10-12 15:44:25 111
Hát most jól meglepett minket Uram. Önnel nem bírnak sem a bérgyilkosok, sem a vírusok!!!

ÉLJEN RAHA! ÉLJEN RAHA! A micsodánk?

Előzmény:
Raha Creative Commons License 2000-10-12 15:32:44 109
Namostmárakkorirgumburgum!
Megjött az államfő, és tessék komolyra venni a figurát!
Kérdések:
Hol legyen?
Hogyan?
Mikor?

A szappanoperákat és a maffiát csak utána alakítjuk ki! Először az állam!

Mindenkit elriasztottatok, akik komolyan vették, és gondolkodtunk, hogy milyen módszerrel lehessen létrehozni VALÓBAN!
TESSÉK VISSZAJÖNNI!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!