Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Sumo Creative Commons License 2000-10-12 15:18:21 106
nekem aztan mindegy, en ugyis csak focit nezek. meg neha kis haborus tudositast.
persze azt sem teven:)
Előzmény:
nso csi Creative Commons License 2000-10-12 15:15:36 105
Fél szemem rajtotatok tartottam, de ti nem szavaztatok, hát most magatokra vessetek.

Mert megveszem:
Julietta,
Camilla,
Esperanza,
Esmeralda,
Vad Angyal,
Bestia,
Mindent a szerelemért,
Sonadora- Szerelmes álmodozók,
Szeretni bolondulásig című sorozatokat és aztán panaszt ne halljak.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!