Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Night Hunter Creative Commons License 2000-10-10 15:11:32 102
Van egy orosz filmsorozat, azt vedd meg nekem, a pénzügyminiszternek:

Az Anna Kanyiját.

Előzmény:
nso csi Creative Commons License 2000-10-10 13:26:52 101
Hirdetmény a túlélőknek !!!

Ha valaki nem tudná ÉN vagyok a TV elnöke és még egysmás.
Mivel ma jókedvemben vagyok ezért zavazhattok az ügyben, hogy melyik dél amerikai sorozatot vegyem meg nektek. (A Rabszolgasorsot ne is kérjétek, mert még tippeket adna az életben maradt rabszolgáknak a lázadáshoz.)

Ha nem szavaztok, akkor az összes olyat megveszem aminek a címe női név.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!