Keresés

Részletes keresés

Night Hunter Creative Commons License 2000-10-09 12:01:06 95
Ha kihaltak, legalább nem kell nyugdíjat fizetnem.
Több kavics marad.
Most akkor melyik is a fizető-eszköz, a kő-kavics, vagy a műanyag-kavics?
Megyek számolni, hogy melyikből mennyi maradt.
Kitten Creative Commons License 2000-10-09 11:56:01 94
Lehetek felhő? :)))))
A hozzászólás:
nso csi Creative Commons License 2000-10-09 11:54:19 93
Az ország lakói egy ismeretlen eredetű, rejtélyes betegségben kihaltak, úgy tűnik csak én maradtam életben.

Szép Nap a magányos

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!