|
|
|
|
 |
Night Hunter
2000-10-09 12:01:06
|
95
|
Ha kihaltak, legalább nem kell nyugdíjat fizetnem.
Több kavics marad.
Most akkor melyik is a fizető-eszköz, a kő-kavics, vagy a műanyag-kavics?
Megyek számolni, hogy melyikből mennyi maradt. |
|
 |
Kitten
2000-10-09 11:56:01
|
94
|
| Lehetek felhő? :))))) |
|
A hozzászólás:
 |
nso csi
2000-10-09 11:54:19
|
93
|
Az ország lakói egy ismeretlen eredetű, rejtélyes betegségben kihaltak, úgy tűnik csak én maradtam életben.
Szép Nap a magányos |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|