Keresés

Részletes keresés

Giorgetto Creative Commons License 2000-09-29 22:22:37 85
Adam17!

Ehhez nem tudok mit hozzáfűzni, mindenesetre az eredmények minősitenek. Amúgy nem vagyok erzsébeti, Kispesti vagyok, csak mivel én is második kerületi vagyok, és hivtak, ezért kinéztem.

A hozzászólás:
ADAM17 Creative Commons License 2000-09-27 17:38:38 82
HAJRA PENZUGY!!!!!!!!!!!!

Olasz!

En nem tudom, hogy ti megerdemlitek-e a feljutast, de mi 1. helyet erdemlunk. Az oszi 1. hely ugyan csak bennmaradast eredmenyez feljutast nem, de hat az is epp eleg fontos! Nana hogy az.
Egy igazi jo napot kifogo PENZUGGYEL szemben nem lett volna eselyetek, ez esetben mi nyertunk volna hasonlo vagy nagyobb aranyban. De mivel nem volt jo napunk, gratulalok a gyozelmetekhez!

Salas!

Tenyleg ki akartam menni a Dabas-meccsre, 8-kor, sot fel 10-kor is ugy hittem meg, hogy ott leszek. Nem jott ossze.
A vereseg fajo, de fel a fejjel, tobb ilyen nem csuszik be, mert nagyon jok vagytok!
A golodhoz pedig gratulalok (+ a Jogo-golhoz : ), es az eredmenyhez)!

Az ifi program rendben, ok, csak a pontos kezdest lenne jo ideirni az epp aktualis meccseknel, mint ahogy most is megtetted. Kosz!

A cel valtozatlanul az 1. hely - a felnotteknel es ifiknel egyarant!
A tenyszeruseg kedveert azert megjegyzem, hogy a 2. hely is bentmaradast er, sot az is, ha benne vagyunk a 4 legjobb 3.-ban.
Legkozelebb Vac-PSE, ha minden igaz, es muszaj nyerni!!!
Valamint Soroksar-PSE 09.30-an!!! Ott is csorbakoszorulo meccs lesz!
Es Soroksar nincs is messze, kerdes, hogy mikor lesz pontosan, es jo-e az idopont.

HAJRA PENZUGY!!!
HAJRA PENZUGY IFI!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!