Keresés

Részletes keresés

robi25 Creative Commons License 2000-09-21 14:59:53 340
Nagy luxus, hogy itt van a közelben egy ilyen edző, aki szerintem szivesen jött volna ide és hagyjuk veszni...
Hajrá Szpari!

A hozzászólás:
szúró Creative Commons License 2000-09-21 14:57:15 339
Ács kiállítása szerintem sok mindent elárul. Azt pl., hogy már a játékosok sem igazán bíznak a bennmaradásban. :-(
Múlt héten egy kisebb buliban voltunk, az ország nyugati részéből érkezett haverokkal. A Győr elleni meccs eredményét mindenképpen meg akartuk tudni. Nem kellett volna! Percekig ültünk némán! Szóltak is, hogy nagyon le vagyunk törve.
A Kispest ellen a győzelmünkre fogadok. Most már úgyis mindegy. A meccs ideje alatt nem leszek itthon, úgyhogy szurkoljatok helyettem is!

Állítólag kb. két hete napi vendég volt a klubnál Garamvölgyi. Azóta sajnos kiderült, hogy nincs edzőkérdés. Szerintem sincs! Őze húzzon a f@szba!

Csak azért is:
Hajrá Szpari!

F.Sz.T.Z.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!