|
|
|
|
 |
szalka
2000-11-01 08:25:14
|
14
|
Most voltam otthon 2 hete szinten ferihegy repter (finnorszagbol) es en ugy tudtam eddig , hogy ezt a nyaron hozott hulyeseget , hogy nem lehet bevinni egyaltalan piat mar visszavontak, ugyhogy en teljesen naivul bevittem zoldfolyoson 1 fel liter specko finn vodkat + 1 liter likort es ott figyegett az egesz messzirol lathato tax-free s nejlonzasziban a kezemben, amibol meg a leghulyebb vamosnak is nyilvanvalo, hogy piat viszek benne. Ezekutan senki meg nem allitott meg semmi nem tortent, de lehet hogy csak szerencsem volt ?
Ja elotte 1 honappal szinten ugyanigy vittem be egy masik uveg literes likort es akkor is ugyanez volt a helyzet, de lehet, hogy csak mindig szerencsem volt. |
|
A hozzászólás:
 |
MuldR
2000-09-20 17:57:38
|
7
|
| Jah kifelejtettem. nem Hegyeshalom hanem Ferihegy. Repulovel jovok. |
|
Előzmény:
 |
Csokis
2000-09-20 17:49:19
|
5
|
| Valoban ez az ervenyes jogszabaly, mert csak januar 1-tol all vissza az eredeti kedvezmeny merteke. De az is benne van, hogy a vamhatosag eltekinthet a vam kiszabasatol, ha az nem eri el az x (talan 3000) forintot. Eddig is ezt alkalmaztak, hat meg amiota tudjak, hogy januar 1-tol ujra a regi lesz minden. Szoval szerintem hozd haza, es a hataron emlitsd meg, hogy hozol ket uveg sort ajandekba. Szerintem nem fognak semmit se szolni, mert a vele jaro papirmunka tobb lenne, mint amit az egesz meger. Es ha megsem tetszik nekik, akkor az egyiket bontsd ki ott az orruk elott, a masikat meg mondjuk idd meg. (Nem rendor, hogy szondaztasson.) Aztan ucsorogj egy orat Hegyeshalomnal, nezd a kurvakat, majd ulj vissza a kocsiba es vezess haza! Addig meg mondj atkokat a kocsogre, es erezd, hogy hazaerkeztel! :-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|