Keresés

Részletes keresés

Csokis Creative Commons License 2000-09-20 17:49:19 5
Valoban ez az ervenyes jogszabaly, mert csak januar 1-tol all vissza az eredeti kedvezmeny merteke. De az is benne van, hogy a vamhatosag eltekinthet a vam kiszabasatol, ha az nem eri el az x (talan 3000) forintot. Eddig is ezt alkalmaztak, hat meg amiota tudjak, hogy januar 1-tol ujra a regi lesz minden. Szoval szerintem hozd haza, es a hataron emlitsd meg, hogy hozol ket uveg sort ajandekba. Szerintem nem fognak semmit se szolni, mert a vele jaro papirmunka tobb lenne, mint amit az egesz meger. Es ha megsem tetszik nekik, akkor az egyiket bontsd ki ott az orruk elott, a masikat meg mondjuk idd meg. (Nem rendor, hogy szondaztasson.) Aztan ucsorogj egy orat Hegyeshalomnal, nezd a kurvakat, majd ulj vissza a kocsiba es vezess haza! Addig meg mondj atkokat a kocsogre, es erezd, hogy hazaerkeztel! :-)
A hozzászólás:
MuldR Creative Commons License 2000-09-20 17:41:53 3
De most 1 uveg megbontott alkoholt lehet behozni. Vagy mar valtoztattak? Esetleg probaljam athozni a zold hataron? de ha bukok 50 000 ft re megvagnak. esetleg probaljam nekik beadni hogy a szep uveg miatt vettem meg es nem tudtam hogy az "Alt" az itt sort jelent, mert en ugy tudtam hogy nemetul Bierb !?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!