Keresés

Részletes keresés

MuldR Creative Commons License 2000-09-20 17:44:30 4
Nem jo a folbontas sem mert:
- akkor is csak 1 uveg hozhato be
- van rajta papir, es a megbontas meglatszodna
- milyen bunko dolog :)
Csokis Creative Commons License 2000-09-20 17:40:44 2
Oppa! Igy jar, aki vizezne a sort! :-)
A hozzászólás:
James Bond Creative Commons License 2000-09-20 17:38:42 1
Szerintem ha felbontod az üveget, és beleiszol, nem kell vámkezelni, tehát 0 Ft fizetendő. Aztán itthon vízzel pótolni a hiányt, kupak vissza, ajándékba átad :o)
Előzmény:
MuldR Creative Commons License 2000-09-20 17:34:16 -
Valaki aki ert hozza pliz segitsen.

Haza akarok vinni 2 uveg sort ajandekba (helyi, 1 literes mashol nem kaphato)
Most mik a jogszabajok? Be kell vallani es vamot fizetni ra? es mennyi a vam? Hogy allapitjak meg?
A dolog surgos lecci segitsetek

Elore is thx

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!