|
|
|
|
 |
James Bond
2000-09-20 17:38:42
|
1
|
| Szerintem ha felbontod az üveget, és beleiszol, nem kell vámkezelni, tehát 0 Ft fizetendő. Aztán itthon vízzel pótolni a hiányt, kupak vissza, ajándékba átad :o) |
|
A hozzászólás:
 |
MuldR
2000-09-20 17:34:16
|
-
|
Valaki aki ert hozza pliz segitsen.
Haza akarok vinni 2 uveg sort ajandekba (helyi, 1 literes mashol nem kaphato)
Most mik a jogszabajok? Be kell vallani es vamot fizetni ra? es mennyi a vam? Hogy allapitjak meg?
A dolog surgos lecci segitsetek
Elore is thx
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|