|
|
|
|
 |
Night Hunter
2000-09-19 23:19:30
|
90
|
Tessék: se bérgyilkos, se sajtófőnök.
Hát mi lesz így az országból?
A szerdai napot az országtól távol töltöm, kaszinónyitási ügyben kell tárgyalnom az Pigonetti családdal.
Nemzeti hitelkártyánkat magammal viszem, felesleges távollétemben keresgélni.
|
|
A hozzászólás:
 |
Kitten
2000-09-19 23:09:16
|
89
|
A mail nem porbléma, csak a szülés...
Elkelne ebben az országban 1 szülésznő isss nekem...
HIVATALOS KÖZLEMÉNY
előző beírásomban a diktatúra szó felesleges, csak mexokásból került beeee...
Hol a sajtófőnök???? |
|
Előzmény:
 |
Night Hunter
2000-09-19 23:01:09
|
88
|
Most mit problémázol a mail-en, ezeket sem értem amiket ide irogatsz, hát akkor meg nem mindegy?
(Az államot gondoltam hogy lecsapod, de direkt hagytam benne így, mert jó unterman vagyok.)
Night Hunter
a vad(ász) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|