Keresés

Részletes keresés

Night Hunter Creative Commons License 2000-09-19 23:19:30 90
Tessék: se bérgyilkos, se sajtófőnök.
Hát mi lesz így az országból?

A szerdai napot az országtól távol töltöm, kaszinónyitási ügyben kell tárgyalnom az Pigonetti családdal.

Nemzeti hitelkártyánkat magammal viszem, felesleges távollétemben keresgélni.

A hozzászólás:
Kitten Creative Commons License 2000-09-19 23:09:16 89
A mail nem porbléma, csak a szülés...
Elkelne ebben az országban 1 szülésznő isss nekem...

HIVATALOS KÖZLEMÉNY
előző beírásomban a diktatúra szó felesleges, csak mexokásból került beeee...

Hol a sajtófőnök????

Előzmény:
Night Hunter Creative Commons License 2000-09-19 23:01:09 88
Most mit problémázol a mail-en, ezeket sem értem amiket ide irogatsz, hát akkor meg nem mindegy?

(Az államot gondoltam hogy lecsapod, de direkt hagytam benne így, mert jó unterman vagyok.)

Night Hunter
a vad(ász)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!