Keresés

Részletes keresés

Kitten Creative Commons License 2000-09-19 23:09:16 89
A mail nem porbléma, csak a szülés...
Elkelne ebben az országban 1 szülésznő isss nekem...

HIVATALOS KÖZLEMÉNY
előző beírásomban a diktatúra szó felesleges, csak mexokásból került beeee...

Hol a sajtófőnök????

A hozzászólás:
Night Hunter Creative Commons License 2000-09-19 23:01:09 88
Most mit problémázol a mail-en, ezeket sem értem amiket ide irogatsz, hát akkor meg nem mindegy?

(Az államot gondoltam hogy lecsapod, de direkt hagytam benne így, mert jó unterman vagyok.)

Night Hunter
a vad(ász)

Előzmény:
Kitten Creative Commons License 2000-09-19 22:50:06 87
Faguriga... (hogy ammeg minek...???)

A mail télleg szenvedve szülödött, én próbálok olyasféle választ írni, de mire befejezek 1 mailt neked, nem értem, mit írtam, oszt akkor storno.
Minek az álladnak bérgyilkos?
A shtnőt a diktatúra ne bujtogasd, valszeg buja anélkül isss... :)

B. Kitten
szülő

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!