|
|
|
|
 |
Night Hunter
2000-09-19 23:01:09
|
88
|
Most mit problémázol a mail-en, ezeket sem értem amiket ide irogatsz, hát akkor meg nem mindegy?
(Az államot gondoltam hogy lecsapod, de direkt hagytam benne így, mert jó unterman vagyok.)
Night Hunter
a vad(ász) |
|
A hozzászólás:
 |
Kitten
2000-09-19 22:50:06
|
87
|
Faguriga... (hogy ammeg minek...???)
A mail télleg szenvedve szülödött, én próbálok olyasféle választ írni, de mire befejezek 1 mailt neked, nem értem, mit írtam, oszt akkor storno.
Minek az álladnak bérgyilkos?
A shtnőt a diktatúra ne bujtogasd, valszeg buja anélkül isss... :)
B. Kitten
szülő
|
|
Előzmény:
 |
Night Hunter
2000-09-19 22:33:08
|
86
|
| Ráadásul kiszenvedek neki egy mailt, erre azt sem mondja faguriga! Hát csezég hol van most egy bérgyilkos, mikor az államnak ilyen nagy szüksége lenne rá? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|