Keresés

Részletes keresés

Night Hunter Creative Commons License 2000-09-19 23:01:09 88
Most mit problémázol a mail-en, ezeket sem értem amiket ide irogatsz, hát akkor meg nem mindegy?

(Az államot gondoltam hogy lecsapod, de direkt hagytam benne így, mert jó unterman vagyok.)

Night Hunter
a vad(ász)

A hozzászólás:
Kitten Creative Commons License 2000-09-19 22:50:06 87
Faguriga... (hogy ammeg minek...???)

A mail télleg szenvedve szülödött, én próbálok olyasféle választ írni, de mire befejezek 1 mailt neked, nem értem, mit írtam, oszt akkor storno.
Minek az álladnak bérgyilkos?
A shtnőt a diktatúra ne bujtogasd, valszeg buja anélkül isss... :)

B. Kitten
szülő

Előzmény:
Night Hunter Creative Commons License 2000-09-19 22:33:08 86
Ráadásul kiszenvedek neki egy mailt, erre azt sem mondja faguriga! Hát csezég hol van most egy bérgyilkos, mikor az államnak ilyen nagy szüksége lenne rá?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!