Keresés

Részletes keresés

Kitten Creative Commons License 2000-09-19 22:50:06 87
Faguriga... (hogy ammeg minek...???)

A mail télleg szenvedve szülödött, én próbálok olyasféle választ írni, de mire befejezek 1 mailt neked, nem értem, mit írtam, oszt akkor storno.
Minek az álladnak bérgyilkos?
A shtnőt a diktatúra ne bujtogasd, valszeg buja anélkül isss... :)

B. Kitten
szülő

A hozzászólás:
Night Hunter Creative Commons License 2000-09-19 22:33:08 86
Ráadásul kiszenvedek neki egy mailt, erre azt sem mondja faguriga! Hát csezég hol van most egy bérgyilkos, mikor az államnak ilyen nagy szüksége lenne rá?
Előzmény:
Night Hunter Creative Commons License 2000-09-19 22:26:00 84
Figyelj csak Sörhastáncosnő, volna egy kis meló.
Ez a Kitten itt nagyon kukacoskodik. Van még abból a múltkori golyóból?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!