|
|
|
|
 |
Night Hunter
2000-09-19 22:33:08
|
86
|
| Ráadásul kiszenvedek neki egy mailt, erre azt sem mondja faguriga! Hát csezég hol van most egy bérgyilkos, mikor az államnak ilyen nagy szüksége lenne rá? |
|
A hozzászólás:
 |
Night Hunter
2000-09-19 22:26:00
|
84
|
Figyelj csak Sörhastáncosnő, volna egy kis meló.
Ez a Kitten itt nagyon kukacoskodik. Van még abból a múltkori golyóból? |
|
Előzmény:
 |
sörhastáncosnő
2000-09-19 19:46:08
|
76
|
A fenébe!
Csak tudnám hogy a fenébe bírta leszedni a bilincset a kezeiről, levágni a mázsás követ amit a lábára kötöztem, kibújni a zsákból és felszínre úszni mielőtt megfulladt volna.
Mindezt egy golyóval a fejében.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|