Keresés

Részletes keresés

Night Hunter Creative Commons License 2000-09-19 22:33:08 86
Ráadásul kiszenvedek neki egy mailt, erre azt sem mondja faguriga! Hát csezég hol van most egy bérgyilkos, mikor az államnak ilyen nagy szüksége lenne rá?
A hozzászólás:
Night Hunter Creative Commons License 2000-09-19 22:26:00 84
Figyelj csak Sörhastáncosnő, volna egy kis meló.
Ez a Kitten itt nagyon kukacoskodik. Van még abból a múltkori golyóból?
Előzmény:
sörhastáncosnő Creative Commons License 2000-09-19 19:46:08 76
A fenébe!
Csak tudnám hogy a fenébe bírta leszedni a bilincset a kezeiről, levágni a mázsás követ amit a lábára kötöztem, kibújni a zsákból és felszínre úszni mielőtt megfulladt volna.
Mindezt egy golyóval a fejében.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!