Keresés

Részletes keresés

Night Hunter Creative Commons License 2000-09-19 22:26:00 84
Figyelj csak Sörhastáncosnő, volna egy kis meló.
Ez a Kitten itt nagyon kukacoskodik. Van még abból a múltkori golyóból?
Raha Creative Commons License 2000-09-19 20:05:34 77
Tudod, búvár vagyok..
A hozzászólás:
sörhastáncosnő Creative Commons License 2000-09-19 19:46:08 76
A fenébe!
Csak tudnám hogy a fenébe bírta leszedni a bilincset a kezeiről, levágni a mázsás követ amit a lábára kötöztem, kibújni a zsákból és felszínre úszni mielőtt megfulladt volna.
Mindezt egy golyóval a fejében.

Előzmény:
Raha Creative Commons License 2000-09-19 19:33:56 75
Ja, és még valami. Mi a baj az enklávéval?

Egyébként én teljesen komolyan gondoltam. Már régóta agyalok rajta, ez lehetne életem nagy vállalkozása.

A szigettel az a baj, hogy az infrastruktúrát ki kell építeni, és az gáz. A látogatók tömege, és a bankok betelepülése is nehezebb.

Hogy lehetne a közelben megoldani?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!