|
|
|
|
 |
Night Hunter
2000-09-19 22:26:00
|
84
|
Figyelj csak Sörhastáncosnő, volna egy kis meló.
Ez a Kitten itt nagyon kukacoskodik. Van még abból a múltkori golyóból? |
|
 |
Raha
2000-09-19 20:05:34
|
77
|
| Tudod, búvár vagyok.. |
|
A hozzászólás:
 |
sörhastáncosnő
2000-09-19 19:46:08
|
76
|
A fenébe!
Csak tudnám hogy a fenébe bírta leszedni a bilincset a kezeiről, levágni a mázsás követ amit a lábára kötöztem, kibújni a zsákból és felszínre úszni mielőtt megfulladt volna.
Mindezt egy golyóval a fejében.
|
|
Előzmény:
 |
Raha
2000-09-19 19:33:56
|
75
|
Ja, és még valami. Mi a baj az enklávéval?
Egyébként én teljesen komolyan gondoltam. Már régóta agyalok rajta, ez lehetne életem nagy vállalkozása.
A szigettel az a baj, hogy az infrastruktúrát ki kell építeni, és az gáz. A látogatók tömege, és a bankok betelepülése is nehezebb.
Hogy lehetne a közelben megoldani? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|