Keresés

Részletes keresés

Sumo Creative Commons License 2000-09-19 16:01:18 72
vonult a fene, csak a havi munkaidom mindossze 15 ora, azt meg be kell osztani valahogyan! hiszen nem terhelhetem ra a tuloradijamat a szegeny adofizetokre...
A hozzászólás:
lolka_bolka Creative Commons License 2000-09-19 15:56:41 70
Sumo: latod, meg meg sem kornyekeztelek, s maris visszavonultal :)) Jol meg leszunk mi igy :)
Jut eszembe, az elso heten a lotto ingyenes lesz, a nyeremeny marad! (gratisz) az orszag lakoinak, hogy lassatok milyen joszivu vagyok. Es szeretnem kozolni, hogy szervezett bunozesrol pedig szo sincs, s en mint 4 hozzaszolo, tehat alapitotag, szeretnem ha nem is lenne! Ez itt teljesen torvenyes lesz, hiszen a torvenyeinket ugy is mi magink alkotjuk :)

vapiti: protekciod termeszetesen lesz, mint mint minden alapito tagnak.

Jut eszembe, estere meghivtam a Playboy foszerkesztoet, es meg par befolyasos embert, egy kis garden partira elozetes egyeztetesekre, lesz allofogadas, tuzijatek, nem hianyozhatnak termeszetesen a nyuszik sem, szauna, pezsgofurdo, masszazsszalon, es tancoslanyok.

Rengeteg lany jelentkezett mar, de madam -nak meg egy sem. Kerem holgyek jelentkezeset :)

Korrupcio pedig nem lesz! (De par kavicsert barki meggyozhet hogy legyen :))

Lolka

Előzmény:
Sumo Creative Commons License 2000-09-19 14:57:31 65
tyuh, ez kozel volt...:)

kell a fenenek a titokszoli, meg a vegen lelonek az ellenek. inkabb a jo zsiros korrupcio.
:)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!