|
|
|
|
 |
Kitten
2000-09-19 22:11:25
|
83
|
Na szóval...
Itten én vagyok a bünözködés, és nem szervezett, mert aztat nem karmolom...
Ha a bicnicre ácsingózol, kapsz jó sok kavicsot, oszt akkor hallgatsz; ui. úgy megkövezlek, hogy nem győzöd vérzéssel... :)
Ráadásul egy másik hozzáírásodból kiderül, hogy gazdasági antidollár isss vagy, olyat + pláne nem veszek be :)
Mint legális bünözködés ezennel monopóliumot jelentek be üdítőitalgyártásra és forgalmazásra, valamint leánykereskedelemre, s 50 procenttel benne vagyok a fiúkereskedelemben isss...
B. Kitten
fehérgalléros |
|
A hozzászólás:
 |
Ozon
2000-09-19 15:15:45
|
68
|
| Akkor én most megtudok mindent Kitten gyanús üzelmeiről és jó sok kavicsért elhallgatom, sőt, ha bevesz a bizniszbe, még titkosíttatom is az aktákat legalább 200 évre!;) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|