Keresés

Részletes keresés

Kitten Creative Commons License 2000-09-19 22:01:32 82
A diktaturiátus tagjai (l. alább) csak teljes egyetértésben hozhatnak döntéseket (korlátozókat isss!), maszkimum javasolhacc betiltást...:(
Pedig az ötlet jó, csak hát... VETO!!!!!

B. Kitten
kukacoskodó

Ozon Creative Commons License 2000-09-19 15:22:29 69
így csak dupla mennyiségű kessünk lenne, de az értéke ugyanannyi lenne, mert nem a kavics az érték, hanem "ami mögötte van!"...
;))))))
A hozzászólás:
Night Hunter Creative Commons License 2000-09-19 15:07:59 67
Műanyag kavicsot nagytételben átveszem, 1 igazit adok kettőért.

Aztán pedig betiltatom a műanyagkavics gyártást, és kinevezem a törvényes fizetőeszköznek a műanyag kavicsot.

Így megduplázzuk az ország vagyonát.
Na milyen kincstárnok vagyok, csezég?

Előzmény:
Kitten Creative Commons License 2000-09-19 14:17:41 61
Rendben, a hamisítás profitjából eltartom a sakálokat isss...

(A boss-orgányokat alapszimpátiából bevállaltam)

Kit kell még eltartani?????

B.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!