|
|
|
|
 |
Kitten
2000-09-19 22:01:32
|
82
|
A diktaturiátus tagjai (l. alább) csak teljes egyetértésben hozhatnak döntéseket (korlátozókat isss!), maszkimum javasolhacc betiltást...:(
Pedig az ötlet jó, csak hát... VETO!!!!!
B. Kitten
kukacoskodó |
|
 |
Ozon
2000-09-19 15:22:29
|
69
|
így csak dupla mennyiségű kessünk lenne, de az értéke ugyanannyi lenne, mert nem a kavics az érték, hanem "ami mögötte van!"...
;)))))) |
|
A hozzászólás:
 |
Night Hunter
2000-09-19 15:07:59
|
67
|
Műanyag kavicsot nagytételben átveszem, 1 igazit adok kettőért.
Aztán pedig betiltatom a műanyagkavics gyártást, és kinevezem a törvényes fizetőeszköznek a műanyag kavicsot.
Így megduplázzuk az ország vagyonát.
Na milyen kincstárnok vagyok, csezég? |
|
Előzmény:
 |
Kitten
2000-09-19 14:17:41
|
61
|
Rendben, a hamisítás profitjából eltartom a sakálokat isss...
(A boss-orgányokat alapszimpátiából bevállaltam)
Kit kell még eltartani?????
B. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|