Keresés

Részletes keresés

Sumo Creative Commons License 2000-09-19 14:57:31 65
tyuh, ez kozel volt...:)

kell a fenenek a titokszoli, meg a vegen lelonek az ellenek. inkabb a jo zsiros korrupcio.
:)

vapiti Creative Commons License 2000-09-19 14:56:50 64
Az új hozzászólók pozíciójáról nem lehetne inkább dönteni? Ellenkezo esetben kénytelen leszek megdönteni a diktatúrát.
A hozzászólás:
sörhastáncosnő Creative Commons License 2000-09-19 14:51:18 63
Kedves mindnyájan.

Kérdésetekre szeretném közölni, hogy az országalapító sajnálatos baleset folytán eltávozott körünkből, így őt többet ne keressétek.

A jó hír viszont, hogy elhaláloz… akarom mondani eltávozása előtt az összes (országalapítói) jogát és hatalmát rám ruházta át.

Az új államforma: Rabszolgatartó diktatúra.

A tejhatalmú (pasztőrözött, csokis és kakaós is) diktátor, természetesen én vagyok. Diktatúrám tagjai az összess eddigi hozzászóló, az általuk kért pozíciókban. A rabszolgák: ettől a hozzászólástól számított minden új hozzászóló, aki eddig itt még nem szerepelt.

Akinek ellenvéleménye van, kérem a pincei tárgyalóhelyiségben beszéljük meg.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!