|
|
|
|
 |
Sumo
2000-09-19 14:57:31
|
65
|
tyuh, ez kozel volt...:)
kell a fenenek a titokszoli, meg a vegen lelonek az ellenek. inkabb a jo zsiros korrupcio.
:) |
|
 |
vapiti
2000-09-19 14:56:50
|
64
|
| Az új hozzászólók pozíciójáról nem lehetne inkább dönteni? Ellenkezo esetben kénytelen leszek megdönteni a diktatúrát. |
|
A hozzászólás:
 |
sörhastáncosnő
2000-09-19 14:51:18
|
63
|
Kedves mindnyájan.
Kérdésetekre szeretném közölni, hogy az országalapító sajnálatos baleset folytán eltávozott körünkből, így őt többet ne keressétek.
A jó hír viszont, hogy elhaláloz… akarom mondani eltávozása előtt az összes (országalapítói) jogát és hatalmát rám ruházta át.
Az új államforma: Rabszolgatartó diktatúra.
A tejhatalmú (pasztőrözött, csokis és kakaós is) diktátor, természetesen én vagyok. Diktatúrám tagjai az összess eddigi hozzászóló, az általuk kért pozíciókban. A rabszolgák: ettől a hozzászólástól számított minden új hozzászóló, aki eddig itt még nem szerepelt.
Akinek ellenvéleménye van, kérem a pincei tárgyalóhelyiségben beszéljük meg.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|