|
|
|
|
 |
Night Hunter
2000-09-19 15:07:59
|
67
|
Műanyag kavicsot nagytételben átveszem, 1 igazit adok kettőért.
Aztán pedig betiltatom a műanyagkavics gyártást, és kinevezem a törvényes fizetőeszköznek a műanyag kavicsot.
Így megduplázzuk az ország vagyonát.
Na milyen kincstárnok vagyok, csezég? |
|
A hozzászólás:
 |
Kitten
2000-09-19 14:17:41
|
61
|
Rendben, a hamisítás profitjából eltartom a sakálokat isss...
(A boss-orgányokat alapszimpátiából bevállaltam)
Kit kell még eltartani?????
B. |
|
Előzmény:
 |
Sumo
2000-09-19 14:14:05
|
60
|
| oke, akkor lehetnek en a szervezett bunozes elleni sakal csoport igazgatoja? emellett termeszetesen az orszagos korrupcios bizottsag elnoke is. rendorfonok lehet valaki mas is, de csak abban az esetben, ha en nem tartozom neki felelosseggel. :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|