|
|
|
|
 |
Sumo
2000-09-19 14:14:05
|
60
|
| oke, akkor lehetnek en a szervezett bunozes elleni sakal csoport igazgatoja? emellett termeszetesen az orszagos korrupcios bizottsag elnoke is. rendorfonok lehet valaki mas is, de csak abban az esetben, ha en nem tartozom neki felelosseggel. :) |
|
 |
Kitten
2000-09-19 14:13:58
|
59
|
Mint boss-orgány tudhattad volna eztet előre..., ui. randőrnak senki sem akaródzott; mozs+ "nanézdmá". Persze, hogy megjelent.
Izé, nem neked kellett pénzdögivel???
Dög ugyan +' nincs, de idjexün k itten...
B. |
|
A hozzászólás:
 |
vapiti
2000-09-19 13:51:17
|
58
|
| Na nézd már! Megjelent a szervezett bunözés! |
|
Előzmény:
 |
Kitten
2000-09-19 13:22:52
|
57
|
Itt vagyok, csak sok volt a meló; de végre m(elveszettahosszúüüezértaztánrövid)ködik a pénzhamisító gépsor, frankó m(-"-)anyag kavicsaim vannak; most költözöl vagy szanálsz vagy konszolidálsz vagy mittom?
B. Kitten |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|