|
|
|
|
 |
vapiti
2000-09-19 13:51:17
|
58
|
| Na nézd már! Megjelent a szervezett bunözés! |
|
A hozzászólás:
 |
Kitten
2000-09-19 13:22:52
|
57
|
Itt vagyok, csak sok volt a meló; de végre m(elveszettahosszúüüezértaztánrövid)ködik a pénzhamisító gépsor, frankó m(-"-)anyag kavicsaim vannak; most költözöl vagy szanálsz vagy konszolidálsz vagy mittom?
B. Kitten |
|
Előzmény:
 |
Night Hunter
2000-09-19 11:49:04
|
56
|
Bocsánat, de eladtam, mert kellett a pénz, hogy az országot kihúzzuk abból a korrupciós gödörből, amibe a kincstárnok megvesztegetése után került.
Most a sajtó csak jókat ír, még a pornográf is (ugye, különben nincs több pénz nyuszi-partyra).
De lehet hogy lemondok, és elköltözök arra a kis szigetre, amit ajándékba kaptam valamelyik emírségtől a megrendelt kőolaj-szállítmány fejében. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|