|
|
|
|
 |
Night Hunter
2000-09-19 11:49:04
|
56
|
Bocsánat, de eladtam, mert kellett a pénz, hogy az országot kihúzzuk abból a korrupciós gödörből, amibe a kincstárnok megvesztegetése után került.
Most a sajtó csak jókat ír, még a pornográf is (ugye, különben nincs több pénz nyuszi-partyra).
De lehet hogy lemondok, és elköltözök arra a kis szigetre, amit ajándékba kaptam valamelyik emírségtől a megrendelt kőolaj-szállítmány fejében. |
|
A hozzászólás:
 |
nso csi
2000-09-19 11:25:42
|
55
|
HOVA TÜNT RAHA AZ ORSZÁG ALAPÍTÓJA ??????
Talán http-ék már átvették a hatalmat?????
Miért nem ír errol a sajtó? Hmmm BLo0m? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|