Keresés

Részletes keresés

Night Hunter Creative Commons License 2000-09-19 11:49:04 56
Bocsánat, de eladtam, mert kellett a pénz, hogy az országot kihúzzuk abból a korrupciós gödörből, amibe a kincstárnok megvesztegetése után került.
Most a sajtó csak jókat ír, még a pornográf is (ugye, különben nincs több pénz nyuszi-partyra).

De lehet hogy lemondok, és elköltözök arra a kis szigetre, amit ajándékba kaptam valamelyik emírségtől a megrendelt kőolaj-szállítmány fejében.

A hozzászólás:
nso csi Creative Commons License 2000-09-19 11:25:42 55
HOVA TÜNT RAHA AZ ORSZÁG ALAPÍTÓJA ??????
Talán http-ék már átvették a hatalmat?????
Miért nem ír errol a sajtó? Hmmm BLo0m?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!