|
|
|
|
 |
vapiti
2000-09-19 11:22:47
|
54
|
| Nagyon gyengekezu pénztáros vagy te! Ha ez az az adakozás nem csak nekem szól, elintézem a leváltásodat. Egyenlore nem. Nekem adhatsz kavicsot dögivel. |
|
A hozzászólás:
 |
Night Hunter
2000-09-19 11:09:53
|
53
|
| Viccelsz? Persze hogy lesz! Én fizetem a protekciót! |
|
Előzmény:
 |
vapiti
2000-09-19 11:04:49
|
52
|
| Ez lenne aztán a fejlett osközösségi társadalom! Azért ha úri kedved éppen így tartja, tied a tisztség.Remélem valami kis protekcióm lesz. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|