Keresés

Részletes keresés

vapiti Creative Commons License 2000-09-19 11:22:47 54
Nagyon gyengekezu pénztáros vagy te! Ha ez az az adakozás nem csak nekem szól, elintézem a leváltásodat. Egyenlore nem. Nekem adhatsz kavicsot dögivel.
A hozzászólás:
Night Hunter Creative Commons License 2000-09-19 11:09:53 53
Viccelsz? Persze hogy lesz! Én fizetem a protekciót!
Előzmény:
vapiti Creative Commons License 2000-09-19 11:04:49 52
Ez lenne aztán a fejlett osközösségi társadalom! Azért ha úri kedved éppen így tartja, tied a tisztség.Remélem valami kis protekcióm lesz.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!