|
|
|
|
 |
Night Hunter
2000-09-19 11:09:53
|
53
|
| Viccelsz? Persze hogy lesz! Én fizetem a protekciót! |
|
A hozzászólás:
 |
vapiti
2000-09-19 11:04:49
|
52
|
| Ez lenne aztán a fejlett osközösségi társadalom! Azért ha úri kedved éppen így tartja, tied a tisztség.Remélem valami kis protekcióm lesz. |
|
Előzmény:
 |
lolka_bolka
2000-09-18 16:23:57
|
51
|
Rendben... En szivesen vallalom a szexipart es a szerencsejatek felugyeletet, s ennek minden formajat. Ejaszakai barok, jatektermek, bordeklyok, szexujsagok. Termeszetesen szigoru orvosi ellenorzes melett. Gondolom erre is szukseg van :) A jelentkezo lanyok pedig johetnek hozzam melyinterjura! E-mail -re johetnek a teljes kepes fotok, fizetesi igenyek, es munkakori elvarasok.
Lolka |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|