|
|
|
|
 |
vapiti
2000-09-18 15:16:33
|
50
|
Minden nonek a 90 cm felett sávosan melltartó-adókedvezmény jár. Vagy visszaigényelhetik a melltartóktg X százalékát?
A 90 cm-t viszont szigorú bizottság ellenorzi? |
|
A hozzászólás:
 |
Night Hunter
2000-09-18 15:08:31
|
49
|
Igen. Ez egy jóléti társadalom.
Ha itt a lé,
lesz jólé(t)! Ehe, ehe. |
|
Előzmény:
 |
vapiti
2000-09-18 13:55:52
|
48
|
| Azért érdemes megfigyelni, hogy kis országunkból mi mindenre futja az államkasszából. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|