Keresés

Részletes keresés

vapiti Creative Commons License 2000-09-18 15:16:33 50
Minden nonek a 90 cm felett sávosan melltartó-adókedvezmény jár. Vagy visszaigényelhetik a melltartóktg X százalékát?
A 90 cm-t viszont szigorú bizottság ellenorzi?
A hozzászólás:
Night Hunter Creative Commons License 2000-09-18 15:08:31 49
Igen. Ez egy jóléti társadalom.

Ha itt a lé,
lesz jólé(t)! Ehe, ehe.

Előzmény:
vapiti Creative Commons License 2000-09-18 13:55:52 48
Azért érdemes megfigyelni, hogy kis országunkból mi mindenre futja az államkasszából.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!