|
|
|
|
 |
vapiti
2000-09-18 13:55:52
|
48
|
| Azért érdemes megfigyelni, hogy kis országunkból mi mindenre futja az államkasszából. |
|
 |
vapiti
2000-09-18 13:54:09
|
47
|
| Te meg elhitted, hogy 8 mellem van? Láthattad volna, hogy nem arra kell. Hát hol jár a te eszed? |
|
A hozzászólás:
 |
Night Hunter
2000-09-18 13:02:02
|
46
|
Igen?
Nekem meg azt mondtad melltartóra kell! |
|
Előzmény:
 |
vapiti
2000-09-18 12:07:01
|
45
|
| Már intézkedtem. Az államkasszából felvettem a szükséges pénzt, és magam fogom beszerezni ezen nélkülözhetetlen kellékeket. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|