|
|
|
|
 |
vapiti
2000-09-18 12:07:01
|
45
|
| Már intézkedtem. Az államkasszából felvettem a szükséges pénzt, és magam fogom beszerezni ezen nélkülözhetetlen kellékeket. |
|
A hozzászólás:
 |
Ozon
2000-09-18 12:00:31
|
44
|
vapiti
Szükségem lenne rágógumitartós tollra, öngyujtó pisztolyra, és slaugra (már ki kellett magamból írni ezt a slaugot;))
Semmi esetre sincs szükségem még három szobára, meg három gyerekre 5 kerék jöhet, bár ilyen sokkerekű talicskát még nem láttam!;) |
|
Előzmény:
 |
vapiti
2000-09-18 10:18:25
|
41
|
| Mire lenne szükséged? Majd megdumálom az pénztárost. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|