Keresés

Részletes keresés

vapiti Creative Commons License 2000-09-18 12:07:01 45
Már intézkedtem. Az államkasszából felvettem a szükséges pénzt, és magam fogom beszerezni ezen nélkülözhetetlen kellékeket.
A hozzászólás:
Ozon Creative Commons License 2000-09-18 12:00:31 44
vapiti

Szükségem lenne rágógumitartós tollra, öngyujtó pisztolyra, és slaugra (már ki kellett magamból írni ezt a slaugot;))
Semmi esetre sincs szükségem még három szobára, meg három gyerekre 5 kerék jöhet, bár ilyen sokkerekű talicskát még nem láttam!;)

Előzmény:
vapiti Creative Commons License 2000-09-18 10:18:25 41
Mire lenne szükséged? Majd megdumálom az pénztárost.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!