Keresés

Részletes keresés

Ozon Creative Commons License 2000-09-18 12:00:31 44
vapiti

Szükségem lenne rágógumitartós tollra, öngyujtó pisztolyra, és slaugra (már ki kellett magamból írni ezt a slaugot;))
Semmi esetre sincs szükségem még három szobára, meg három gyerekre 5 kerék jöhet, bár ilyen sokkerekű talicskát még nem láttam!;)

A hozzászólás:
vapiti Creative Commons License 2000-09-18 10:18:25 41
Mire lenne szükséged? Majd megdumálom az pénztárost.
Előzmény:
Ozon Creative Commons License 2000-09-18 10:00:55 40
Én is szeretnék az új ország alapításában, működésében résztvenni!
Én akarok lenni titkosszolgálat egyedül! De, ha anarchia lesz az államforma, akkor kém akarok lenni.
Szükségem lesz pár spéci cuccra...;-O ;)

0z0n7

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!