Keresés

Részletes keresés

Night Hunter Creative Commons License 2000-09-18 10:35:45 42
Oké! Máris kiutalok három szobát, három gyereket, meg 5 kereket, mert azé' többre fussa már mint Mo.-nak.
vapiti Creative Commons License 2000-09-18 10:18:25 41
Mire lenne szükséged? Majd megdumálom az pénztárost.
A hozzászólás:
Ozon Creative Commons License 2000-09-18 10:00:55 40
Én is szeretnék az új ország alapításában, működésében résztvenni!
Én akarok lenni titkosszolgálat egyedül! De, ha anarchia lesz az államforma, akkor kém akarok lenni.
Szükségem lesz pár spéci cuccra...;-O ;)

0z0n7

Előzmény:
vapiti Creative Commons License 2000-09-18 09:19:40 39
És mi is lenne a hivatalos pénznem? Kagyló, vagy kavics? Az éjjelior feledata pedig nem az lenne, hogy orzi atüzet, meg rávicsorog az arra tévedo más horda beliekre és vadállatokra? Esetleg pár kavicsért beengedi oket.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!