|
|
|
|
 |
Night Hunter
2000-09-18 10:35:45
|
42
|
| Oké! Máris kiutalok három szobát, három gyereket, meg 5 kereket, mert azé' többre fussa már mint Mo.-nak. |
|
 |
vapiti
2000-09-18 10:18:25
|
41
|
| Mire lenne szükséged? Majd megdumálom az pénztárost. |
|
A hozzászólás:
 |
Ozon
2000-09-18 10:00:55
|
40
|
Én is szeretnék az új ország alapításában, működésében résztvenni!
Én akarok lenni titkosszolgálat egyedül! De, ha anarchia lesz az államforma, akkor kém akarok lenni.
Szükségem lesz pár spéci cuccra...;-O ;)
0z0n7 |
|
Előzmény:
 |
vapiti
2000-09-18 09:19:40
|
39
|
| És mi is lenne a hivatalos pénznem? Kagyló, vagy kavics? Az éjjelior feledata pedig nem az lenne, hogy orzi atüzet, meg rávicsorog az arra tévedo más horda beliekre és vadállatokra? Esetleg pár kavicsért beengedi oket. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|