Keresés

Részletes keresés

nso csi Creative Commons License 2000-09-18 10:53:59 43
A hivatalos pénznem ügyben én a kavicsra szavazok.
Nem olyan macerás a beszerzése mint a kagylóé és így több esélyem lenne a "felso tízezerbe" bekerülni.
Egyébként, most végül, hol is lesz ez az ország? Csak kéne tudnom, hogy hova vándoroljak ki!
Ozon Creative Commons License 2000-09-18 10:00:55 40
Én is szeretnék az új ország alapításában, működésében résztvenni!
Én akarok lenni titkosszolgálat egyedül! De, ha anarchia lesz az államforma, akkor kém akarok lenni.
Szükségem lesz pár spéci cuccra...;-O ;)

0z0n7

A hozzászólás:
vapiti Creative Commons License 2000-09-18 09:19:40 39
És mi is lenne a hivatalos pénznem? Kagyló, vagy kavics? Az éjjelior feledata pedig nem az lenne, hogy orzi atüzet, meg rávicsorog az arra tévedo más horda beliekre és vadállatokra? Esetleg pár kavicsért beengedi oket.
Előzmény:
Night Hunter Creative Commons License 2000-09-18 09:03:49 38
Természetesen az éjjeliőrt is vállalom, de csak külön fizetésért, és éjszakai pótlékért, valamint az este kapuzárás után az országba hazaérkező polgárok, külön kapunyitási pótlékot fizetnek.

A -1 feleség pedig nem tud összejönni, mert ahhoz legalább 2 kell, hogy össze tudjanak jönni, te kis buta.

De még mindig nem kaptam választ a kérdésemre, hogy vajon miért kíváncsi a macska?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!