|
|
|
|
 |
nso csi
2000-09-18 10:53:59
|
43
|
A hivatalos pénznem ügyben én a kavicsra szavazok.
Nem olyan macerás a beszerzése mint a kagylóé és így több esélyem lenne a "felso tízezerbe" bekerülni.
Egyébként, most végül, hol is lesz ez az ország? Csak kéne tudnom, hogy hova vándoroljak ki!
|
|
 |
Ozon
2000-09-18 10:00:55
|
40
|
Én is szeretnék az új ország alapításában, működésében résztvenni!
Én akarok lenni titkosszolgálat egyedül! De, ha anarchia lesz az államforma, akkor kém akarok lenni.
Szükségem lesz pár spéci cuccra...;-O ;)
0z0n7 |
|
A hozzászólás:
 |
vapiti
2000-09-18 09:19:40
|
39
|
| És mi is lenne a hivatalos pénznem? Kagyló, vagy kavics? Az éjjelior feledata pedig nem az lenne, hogy orzi atüzet, meg rávicsorog az arra tévedo más horda beliekre és vadállatokra? Esetleg pár kavicsért beengedi oket. |
|
Előzmény:
 |
Night Hunter
2000-09-18 09:03:49
|
38
|
Természetesen az éjjeliőrt is vállalom, de csak külön fizetésért, és éjszakai pótlékért, valamint az este kapuzárás után az országba hazaérkező polgárok, külön kapunyitási pótlékot fizetnek.
A -1 feleség pedig nem tud összejönni, mert ahhoz legalább 2 kell, hogy össze tudjanak jönni, te kis buta.
De még mindig nem kaptam választ a kérdésemre, hogy vajon miért kíváncsi a macska? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|