|
|
|
|
 |
vapiti
2000-09-18 09:19:40
|
39
|
| És mi is lenne a hivatalos pénznem? Kagyló, vagy kavics? Az éjjelior feledata pedig nem az lenne, hogy orzi atüzet, meg rávicsorog az arra tévedo más horda beliekre és vadállatokra? Esetleg pár kavicsért beengedi oket. |
|
A hozzászólás:
 |
Night Hunter
2000-09-18 09:03:49
|
38
|
Természetesen az éjjeliőrt is vállalom, de csak külön fizetésért, és éjszakai pótlékért, valamint az este kapuzárás után az országba hazaérkező polgárok, külön kapunyitási pótlékot fizetnek.
A -1 feleség pedig nem tud összejönni, mert ahhoz legalább 2 kell, hogy össze tudjanak jönni, te kis buta.
De még mindig nem kaptam választ a kérdésemre, hogy vajon miért kíváncsi a macska? |
|
Előzmény:
 |
Kitten
2000-09-15 15:56:34
|
37
|
Hogy jön össze az a -1 feleség???
És erre adjuk az államkasszát???
Legyél inkább éjjeliőr... :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|