Keresés

Részletes keresés

vapiti Creative Commons License 2000-09-18 09:19:40 39
És mi is lenne a hivatalos pénznem? Kagyló, vagy kavics? Az éjjelior feledata pedig nem az lenne, hogy orzi atüzet, meg rávicsorog az arra tévedo más horda beliekre és vadállatokra? Esetleg pár kavicsért beengedi oket.
A hozzászólás:
Night Hunter Creative Commons License 2000-09-18 09:03:49 38
Természetesen az éjjeliőrt is vállalom, de csak külön fizetésért, és éjszakai pótlékért, valamint az este kapuzárás után az országba hazaérkező polgárok, külön kapunyitási pótlékot fizetnek.

A -1 feleség pedig nem tud összejönni, mert ahhoz legalább 2 kell, hogy össze tudjanak jönni, te kis buta.

De még mindig nem kaptam választ a kérdésemre, hogy vajon miért kíváncsi a macska?

Előzmény:
Kitten Creative Commons License 2000-09-15 15:56:34 37
Hogy jön össze az a -1 feleség???
És erre adjuk az államkasszát???
Legyél inkább éjjeliőr... :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!