|
|
|
|
 |
Triste
2000-09-16 19:25:30
|
64
|
"Nem igaz Tirste, mert viccesnek szánt topicomat a moderátor tíz pecrcen belül törölte.
Hozzáteszem nagyon helyesen, csak azt nem értem, hogy a hasonló "vicces" kormányt
rágalmazó topicok esetében miért nem jár el így?"
Most már nagyon kíváncsivá tettél, kedves pappg! Vajon mi volt a témája, lényege annak a viccesnek - tehát nem rágalmazónak! - szánt topicnak, melyet azután - ráadásul lelkes helyeslésed mellett!! - törölt a moderátor? Akkor eleve miért indítottad??
|
|
A hozzászólás:
 |
pappg
2000-09-16 19:06:35
|
62
|
Nem igaz Tirste, mert viccesnek szánt topicomat a moderátor tíz pecrcen belül törölte. Hozzáteszem nagyon helyesen, csak azt nem értem, hogy a hasonló "vicces" kormányt rágalmazó topicok esetében miért nem jár el így?
|
|
Előzmény:
 |
Triste
2000-09-16 18:57:03
|
61
|
"Aha. Akkor ugye nem fogod zokon venni, ha hasonló vicceket fogok elsütögetni? Ugyanis már
elkezdtem és semmi perc alatt kitörölték a topicot. Akkor folytathatom?"
Amennyiben vicceid eleget tesznek a műfaj követelményeinek, tehát nem nélkülözik pl. a szellemességet, a humort, úgy senkinek semmi kifogása nem lehet ellenük. Egyébként, a félreértések elkerülése végett: nekem az ellen sincs kifogásom, ha vicceid nem tesznek eleget a műfaj követelményeinek, csakhogy akkor azokat hiába szeretnéd vicceknek beállítani. Ahogy rororo esetében... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|