Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
pg_breki Creative Commons License 2000-09-16 07:47:25 97
Igaz, kicsit túlzás volt, hogy mindent szinte ingyen akarjunk. ;) Ez a 3750 Ft teljesen korrekt és elfogadható, hiszen az összes Matávos kedvezményes időszakban számlálás nélkül használható. Tulajdonképpen én is azért maradtam az Elendernél, mert nem bíztam a többiben igazán vonalminőségileg. Úgy látszik megérte! :)
Előzmény:
ToM Creative Commons License 2000-09-15 23:32:41 96
***pg_breki

Szerintem elég egyértelmű, hogy át kell mennünk az alap díjcsomagba. Le van írva fehéren-feketén, hogy melyik előfizető milyen kedvezményt kap, de szerintem megéri. Ez a legnagyobb kedvezmény, amit itt megértem. És ha jól számolom a Matávnet
hasonló csomagjánál 250 Ft-al még jobb is :-))

Én személy szerint nagyon kezdtem már unni március óta a 7500-ös számlákat, de megmondom őszintén a szolgáltatással nem volt különösebb gondom, úgyhogy kissé tartok ezektől az egyéb szolgáltatóktól. Elég sok rosszat lehet hallani mindegyikről...

A lényeg, hogy mostantól olcsóbb lett megint!

ToM

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!