Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
pg_breki Creative Commons License 2000-09-15 22:34:59 94
Biztos, hogy át kell jelentkezni? Én is a Privátban vagyok, de ha többet megyek 10 óránál, akkor átcsúszik az Alapba. Tehát ilyenkor értelemszerűen úgy kéne lenni, hogy a kedvezmény is az Alapé azután.
Előzmény:
kivi Creative Commons License 2000-09-15 21:35:36 93
Nekem is tetszett ez a levél, csak az a baj, hogy eddig a Privátban voltam, és rendszeresen átcsúsztam az Alapba. Ahhoz viszont, hogy ezt az új akciót ki tudjam használni, meg kell változtatni a szerzodést. Privát -> Alap.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!