Keresés

Részletes keresés

Night Hunter Creative Commons License 2000-09-18 09:03:49 38
Természetesen az éjjeliőrt is vállalom, de csak külön fizetésért, és éjszakai pótlékért, valamint az este kapuzárás után az országba hazaérkező polgárok, külön kapunyitási pótlékot fizetnek.

A -1 feleség pedig nem tud összejönni, mert ahhoz legalább 2 kell, hogy össze tudjanak jönni, te kis buta.

De még mindig nem kaptam választ a kérdésemre, hogy vajon miért kíváncsi a macska?

A hozzászólás:
Kitten Creative Commons License 2000-09-15 15:56:34 37
Hogy jön össze az a -1 feleség???
És erre adjuk az államkasszát???
Legyél inkább éjjeliőr... :)
Előzmény:
Night Hunter Creative Commons License 2000-09-15 15:02:25 36
Persze hogy nem.
Én megelégszem csak azzal a 4-5 feleséggel, amit majd az államformánk engedélyez. :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!